Advert
Advert

Demet Akalın: Okan'ın evde bir çöpü bile yok

Şarkıcı Demet Akalın, Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu, teve2'de yayınlanan '2. Sayfa' programına özel açıklamalarda bulundu.

Demet Akalın: Okan'ın evde bir çöpü bile yok
Demet Akalın: Okan'ın evde bir çöpü bile yok admin

Okan Kurt'un abisinin Beykoz'daki lüks villayı ofisi gibi gösterdiği için Demet Akalın'ın evine geçen hafta icra gelmişti.

Demet Akalın, canlı yayında Vatan Gazetesi MagazinMüdürü Gülşen Yüksel Salt'ın mesajlarına cevap vererek, şu açıklamalarda bulundu:

"İnsanlar beni rahat bıraksınlar ben iyiyim. Kayseri'de sahne aldığım konser, yaz başından beri belli olan bir konserdi. Konserden konsere koşturuyorum. İcraya giren eşyalarım geri geliyor. Okan'la bir otelde görüntülendiğim iddia edilmişti. Onlar yalan. Asla öyle bir şey yok.  Allah bu iddiaları ortaya atanlara akıl fikir versin. Okan Kurt'un evde bir çöpü bile yok.  Okan,evdeki eşyalarını çoktan aldı. Okan'la tek bağımız Hira. Onun için de dadısıyla iletişime geçiyor, benimle değil.  Okan Kurt,Hira'yı bakıcısı eşliğinde görüyor. Okan'la boşandıktan sonra hiç görüşmedik. Biten bir şey için hayatımda bir şey yapacağım, artık konuşmayacağım, ben o sayfayı kapattım." 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Talat Bulut karşı atağa geçti!
Talat Bulut karşı atağa geçti!
Sabri Sarıoğlu'na yoğun ilgi
Sabri Sarıoğlu'na yoğun ilgi