Advert
Advert

Genç şarkıcı Bodrum'u salladı

Geçtiğimiz gece çıktığı Bodrum Pasha Club sahnesinde yüzlerce hayranına unutamayacakları bir gece yaşatan genç şarkıcı Şiva, güzelliğiyle de göz kamaştırdı.

Genç şarkıcı Bodrum'u salladı
Genç şarkıcı Bodrum'u salladı admin


Sahne öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şiva, "Biraz önce kapı açılınca içerideki kalabalığı gördüm ve yine dizlerimin bağı çözüldü. Böylesine coşkulu bir kalabalığın önünde şarkı söyleyecek olmak bizim gibi gençler için gurur verici" diyerek heyecanını dile getirdi.


Muhabirlerin son günlerde alevlenen Sertab Erener ile Demet Akalın arasındaki, "Atarlı şarkı-içi boş şarkı" polemiğiyle ilgili sorularına, "Biz genciz, daha yolun başındayız. İkisi de ablam yaşında, kendi alanlarında rüşdünü ispatlamış iki dev isim. Yorum yapmamız ne kadar doğru olur bilemem ancak bence bu sorunu karşılıklı konuşarak ve diyalogla çözebilirler. İki medeni insan gibi münazara edebilirler. Bu ülkede kadının kadına yaptığını başka kimse yapmıyor. Bunu da hesaba katmalı her iki büyüğüm de. Ben bu polemikten çok sıkı bir kadın dayanışması çıkabileceğini düşünüyorum" şeklinde yanıt verdi.
 
Şarkıcı, konu aşk hayatına gelince ise kısa süreli bir panik yaşadı. Hayatına kimse olmadığını ve tamamen işine odaklandığını dile getiren Şiva, "Hayat, çiçekler, gökyüzü, yıldızlar... Hadi sahneye geç kalıyorum ben arkadaşlar" diyerek, röportajı kaçarcasına sonlandırıp akıllarda soru işareti bıraktı.
 
Gece için seçtiği süper beyaz elbisesiyle de yürek hoplatan Şiva, seyircilerden biri ile yaşadığı diyalogla da geceye damgasını vurdu. Bir hayranının kendisine gönderdiği 50 şişe şampanyayı "Galiba şampanya fabrikanız var" sözleriyle kabul eden genç şarkıcı, hayranının gönderdiği şampanyı içmek yerine pet şişeden su içmeyi tercih etti. (Umut Ünver / Cadde) 
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Bir Umut Yeter' Kanal D'de başlıyor
'Bir Umut Yeter' Kanal D'de başlıyor
Mariano ilgi odağı oldu
Mariano ilgi odağı oldu