Advert
Advert

Cengiz Abazoğlu Color Fest'te

Cengiz Abazoğlu, ‘‘Color Fest’’ koleksiyonuyla bayram stiline katkıda bulunacak tasarımlarını takipçilerinin beğensine sunuyor.

Cengiz Abazoğlu Color Fest'te
Cengiz Abazoğlu Color Fest'te admin

Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu bu renkli tasarımları için  ‘‘Renklerin ruh halini ortaya koyduğunu ve insanların yaşam stillerini yansıttığını biliyoruz. Bizde bu sezon renklerin birçok ruh hallerini yansıtmasından ilham alarak, çok farklı kadın hayal ettik. Kadın yaşamını güzelleştirmek ve kolaylaştırmak asıl amacımız olunca ‘‘Color Fest’’ kendini önce kağıt üzerinde sonrada kumaşlar da gösterdi. Doğanın tüm güzel renklerini, dinamizmini yaza yorumladık’’ dedi.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık ‘‘Her sezon farklı heyecanlar yaşadığımız çalışma süresince renklerin enerjisi bizi yine çok güzel yerlere getirdi. Cengiz Abazoğlu’nun tasarımlarıyla renkler, kadının farklı ifadelerini ortaya çıkardı. ‘‘Color Fest’’ pozitif enerjisiyle birçok ruh hallerinde kadınlara sesleniyor’’ dedi.

adL+CENGİZ ABAZOĞLU tasarımlar, farklı kadınların yaşam stilini anlatıyor. Payetler,  danteller, krepler, gabardinler, fileler ve saçaklı kumaşlar, elbiseler, tulumlar ve kaftanlarla buluşarak adL+CENGİZ ABAZOĞLU ‘’Color Fest’’ koleksiyonunu oluşturuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte ‘Arıza Rıza’
İşte ‘Arıza Rıza’
Okan Kurt'un keyfi yok!
Okan Kurt'un keyfi yok!