Advert
Advert

Ünlü doktor Ortadoğu hastanesine transfer oldu

Özellikle morbid obezite cerrahisi, ileri laparoskopik cerrahi, onkolojik ve protkolojik cerrahisi, karaciğer, safra ve pankreas hastalıklarının cerrahi tedavisi, troid, meme ve endokrin konusundaki deneyimleriyle tanınan Cücük, bundan sonraki süreçte hastalarını Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi’nde kabul edecek.

Ünlü doktor Ortadoğu hastanesine transfer oldu
Ünlü doktor Ortadoğu hastanesine transfer oldu admin

Özellikle morbid obezite cerrahisi, ileri laparoskopik cerrahi, onkolojik ve protkolojik cerrahisi, karaciğer, safra ve pankreas hastalıklarının cerrahi tedavisi, troid, meme ve endokrin cerrahisi konusundaki deneyimleriyle tanınan Cücük, bundan sonraki süreçte hastalarını Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi’nde kabul edecek.

 

Türk Morbid Obezite Derneği, Türk Cerrahi Derneği ve Türk Cerrahi Onkoloji Derneği üyesi olan Erdal Cücük, katıldığı çok sayıda yurt içi ve yurt dışı bilimsel kongrede bildiriler sundu. Cücük’e, 2017 yılında mesleğindeki başarıları ve hastalarıyla kurduğu sıcak ilişkiler nedeniyle İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi jürisi tarafından 1. Türkiye Altın Marka Ödülleri kapsamında ’Yılın Tıp Adamı’ ödülü verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Bir Umut Yeter' Kanal D'de başlıyor
'Bir Umut Yeter' Kanal D'de başlıyor
Mariano ilgi odağı oldu
Mariano ilgi odağı oldu