Advert
Advert

Avrupa Saç Ekim Merkezi Yurt Dışına Açılıyor!

Alanında 15 yıldır hizmet veren 20 binden fazla başarılı operasyona imza atan, Türkiye’nin bu alanda lideri olan Avrupa Saç Ekim Merkezi Sahibi ve Kurucusu Mehmet Güçlü altınpalmiye.com’a çok özel açıklamalarda bulundu.

Avrupa Saç Ekim Merkezi Yurt Dışına Açılıyor!
Avrupa Saç Ekim Merkezi Yurt Dışına Açılıyor! admin

 

Güçlü; “Dünyanın bir numarasıyız”

Avrupa Saç Ekimi Merkezi Kurucusu ve Sahibi ünlü saç ekim uzmanı Mehmet Güçlü, saç ekimi için kendilerine dünyanın her yerinden hasta geldiğini belirterek “Bu alanda dünyanın bir numarasıyız Türkiye saç ekim alanında çok ileride. Kaliteli ve başarılı olduğumuz için çok büyük bir ilgi görüyoruz.” dedi.

 

 

15 YILLIK TECRÜBE

Güçlü; “Saç ekimi günümüz estetik operasyonları içerisinde en çok tercih edilen operasyonların başında yer alıyor. Her gün binlerce kişinin yaptırdığı saç ekimi operasyonları 5-6 saatlik bir operasyon sonunda kişileri adeta 6 ay sonra 10 yaş gençleştiriyor. Kaliteli bir operasyon ortalama 2 bin Euro’ya mal oluyor.” dedi.

 

AVRUPA SAÇ EKİM MERKEZİ YURT DIŞINA AÇILIYOR

Güçlü gelecek ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı; “ Saç ekimi konusunda ülkemizde tüm hızıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu konuda Türkiye’nin en ön seviyelere gelmesinde yardım ve katkımız oldu olmaya da devam ediyor. Şu anda dünyanın her tarafından, özellikle Arap ülkelerinden, Almanya’dan hatta ABD’den hastalarımız akın akın ülkemize gelmektedir. Aylık ortalama 100 ile 150 arasında hastalarımızın saçını ekiyoruz. Türkiye’ye bu alanda dünyanın bir numarası oldu. Avrupa’ya açılma hedefleri doğrultusunda Almanya’ya bir şube açmak için girişimde bulunduk ve belli bir aşamaya kadar geldik. İlerleyen günlerde bu şubemizin açılışını gerçekleştireceğiz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Bir Umut Yeter' Kanal D'de başlıyor
'Bir Umut Yeter' Kanal D'de başlıyor
Mariano ilgi odağı oldu
Mariano ilgi odağı oldu