Advert
Advert

'Gülmekten gözlerimden yaşlar geldi'

TRT 1 dizisi "Ege’nin Hamsisi"nin 1. bölüm izleme yemeği, renkli görüntülere sahne oldu

'Gülmekten gözlerimden yaşlar geldi'
'Gülmekten gözlerimden yaşlar geldi' admin

"Ege’nin Hamsisi" dizisinde 'Belediye Başkanı Nuri Pekyaman’ı canlandıran Hakan Bilgin, SeferihisarBelediye Başkanı Tunç Soyer’le bir araya geldi.

TRT Genel Müdür Yardımcısı Dr. Zeki Çiftçi, yapımcı Ferhat Eşsiz, başrol oyuncuları İclal Aydın, Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir’le birlikte diziyi izleyen Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Böyle güzel bir dizinin ilçemizde çekilmesi bizim için gurur kaynağı. İzlerken gülmekten gözlerimden yaşlar geldi. Görüntüler muhteşem. Sadece Sığacık’a değil, Karadeniz’e de bayıldım. Dizide Belediye Başkanı Nuri Pekyaman’ı başarıyla canlandıran Hakan Bilgin’le tanışma fırsatı bulduğum için de çok mutluyum. Tüm dizi ekibini tebrik ediyor, en kısa zamanda setlerine uğramayı arzu ediyorum” dedi.

Sığacık gibi doğa ve tarihin korunduğu sakin ve mükemmel bir beldenin belediye başkanını canlandırdığı için çok mutlu olduğunu kaydeden Hakan Bilgin, "Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Bey'e, bu heyecanlı günümüzde bizi yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ediyorum. Dizimizin böyle güzel bir beldede çekilmesi bizim için büyük şans. Hem çalışıyoruz hem de boş zamanlarımızda tatil yapıyoruz. Sığacık gerçekten çok nadide bir kasaba. Ayrıca yöre halkı da çok sıcakkanlı ve bizleri gönülden kucakladılar. Hepsine çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ara Güler hayatını kaybetti
Ara Güler hayatını kaybetti
Demet Akalın ve Aslızen barıştı
Demet Akalın ve Aslızen barıştı