Advert
Advert

Ceceli'ye sert sözler!

Usta sanatçı Fatma Girik, magazin gündemine bomba gibi düşen Mustafa Ceceli-Sinem Gedik-İntizar olayı hakkında konuştu.

Ceceli'ye sert sözler!
Ceceli'ye sert sözler! admin

Fatma Girik, eski eşi Sinem Gedik ile İntizar'ın özel görüntülerini dava dosyasına koyan ve internete sızdırdığı iddia edilen Mustafa Ceceli'ye ateş püskürdü.

Posta Gazetesi'nden Alev Gürsoy Cimin'in sorularını yanıtlayan usta sanatçı, "İntizar-Mustafa Ceceli-Sinem Gedik olayına ne diyorsunuz?" sorusuna cevap verdi. 

Olayı duyunca dehşete kapıldığını vurgulayan Fatma Girik, "İntizar'ı tanımıyordum. Duman gibi bir grup sanıyordum. Kadın olduğunu öğrendiğimde şaşırdım. Mustafa Ceceli'yi de çok dinlemem ama olayı duyunca dehşete kapıldım. Bir insanın mahremine kamera ile girmek yavşaklık, kalleşlik! Senin çocuğunun annesi o. Hadi kamera koymadın diyelim, basına neden haber uçurdun? İnsanın başka bir sevgilisi olursa anlarsın ki sende bulamadığını o adamda bulmuş. Kabul edersin. Bu hikayede kadının sevgilisi hemcinsi. Onun tercihi. Bu olayda sadece Mustafa ceceli kabahatli. Zaten boşanmışsın. İster kadınla sevişir, ister erkekle. Sana ne? Sen ne karışıyorsun artık? Gördüğüm yerde Ceceli'nin yüzüne tükürüp tokadı patlatacağım ablası olarak"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ara Güler hayatını kaybetti
Ara Güler hayatını kaybetti
Demet Akalın ve Aslızen barıştı
Demet Akalın ve Aslızen barıştı