Advert
Advert

Et sektörünün kendini ispatlamış ismi Burak Sarıkaya!

Son zamanlarda gelişen yeme içme sektörü büyümeye devam ederken özellikle steakhouse konusunda yeni ustalar yetişmeye devam ediyor.

Et sektörünün kendini ispatlamış ismi Burak Sarıkaya!
Et sektörünün kendini ispatlamış ismi Burak Sarıkaya! admin

Son zamanlarda gelişen yeme içme sektörüyle beraber dünya çapında büyük ölçüde ilerleme kaydeden bu alanda yeni isimler kendini göstermeye başlıyor. Bunlardan birisi sektörde uzun yıllar bulunan fakat son zamanlarda kendini ispatlamış kişiler arasında yer alan Burak Sarıkaya. Sarıkaya kendine has sunumlarla hafızalarda ve damaklarda iz bırakıyor. 

Sarıkaya; "Evet her söyleyişide belirttiğim gibi benim en büyük kaynağım enerjik olmam ve bu işi severek yapmam. Kendime bu işte uzun vadeli biyer edinmek ve doğru işler çıkarmak en büyük hedefim. Ve beni en çok heyecanlandıran şey ise etler, onlarsız ben ben değilim. Çünkü biz muhteşem ikiliyiz. Ve biz bu işi yapan en iyi milletiz. Sunum benim için en önemli unsur. E tabi et kaliteside. Şansliyimki iyi bir marka ile bu yolda ilerleme fırsatım var. Sizlerde benimle beraber bu heyecanı yaşamak isterseniz Zorlu Center'a bekliyorum. Heyecanınız ve enerjiniz daim olsun" 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ara Güler hayatını kaybetti
Ara Güler hayatını kaybetti
Demet Akalın ve Aslızen barıştı
Demet Akalın ve Aslızen barıştı