Advert
Advert

Uluslararası Gençlik ve Eğitim Platformu Türkiye Başkanı Nedim Delibaş oldu

Genel Merkezi Almanya'nın Köln şehrinde bulunan UGEP'in (Uluslararası Gençlik ve Eğitim Platformu) yönetici kadrosu belli oldu.

Uluslararası Gençlik ve Eğitim Platformu Türkiye Başkanı Nedim Delibaş oldu
Uluslararası Gençlik ve Eğitim Platformu Türkiye Başkanı Nedim Delibaş oldu admin

UGEP Genel Başkanı Bilgehan Aktaş'ın duyurduğu yönetim kadrosunda Türkiye Başkanı, ünlü organizatör Nedim Delibaş oldu. 

Uluslarası Gençlik ve Eğitim Platformu UGEP Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Bilgen Aktaş; " Şeffaf ve isabetli bir çalışma ortamı ile yeni kuruluşumuza ve uluslarası bütün Sivil Toplum kuruluşları ile dostça birliktelik niyetiyle hayırlı olmasını diliyoruz. Yönetimdeki bütün arkadaşlara sonsuz başarılar dileriz." dedi.

Türkiye Başkanı Nedim Delibaş ise, "Genel Merkezi Almanya Köln' de bulunan UGEP ( Uluslararası Gençlik ve Eğitim Platformu ) Türkiye Başkanlığı görevine getirilmiş olmanın büyük heyecan ve onurunu yaşıyorum. Genel Başkan Bilgehan Aktaş ve tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Şimdi yeni hedefimiz Türk Gençliğine yatırım yapmak olacak. Ülkemizde gençlerin yeri çok önemli. Gençlerimizi harekete geçirmek için birçok projelerimiz olacak. Gençlik için projeler üretmeye ve onları her alanda desteklemeye devam edeceğiz. Türkiye haricinde Azerbaycan, Özbekistan, Kırgızistan, Türkmenistan'da bulunan gençlerimizle bir araya geleceğiz. Hedefimiz, bilgili ve başarılı, sporla, bilimle ve sanatla ilgilenen gençlerle, ülkemizin ve dünyanın geleceğine katkı sunacak gençlerin yetişmesine katkı sunmaktır.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demet Akalın takipçisine çok sinirlendi!
Demet Akalın takipçisine çok sinirlendi!
Sanat camiasından 'Şişko Nuri’ye vefasızlık
Sanat camiasından 'Şişko Nuri’ye vefasızlık