Advert
Advert

Mersin'den Türkiye'ye yükselen sağlık markası City Hospital

Mersin'de hizmet veren City Hospital Hastanesi Müdürü Zeki Erbay Akcakuş, “Mersin, sağlık turizminde ülkemizin çakıl taşlarından olacak” dedi

 Mersin'den Türkiye'ye yükselen sağlık markası City Hospital
 Mersin'den Türkiye'ye yükselen sağlık markası City Hospital admin

Ülkemizin en önemli şehirleri arasında yer alan Mersin'de faaliyet gösteren City Hospital Hastanesi Genel Müdürü Zeki Erbay Akcakuş sağlık sektörü ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Sağlık turizmine oldukça önem verdiklerini belirten Akcakuş, "Sağlık sektörü konusunda ülkemizin çok hızlı bir ilerleyiş gösteriyor.  Sağlık turizmi denildiğinde insanların aklında 'Hem gidelim tedavi olalım hem de oraları gezelim' mantığı sayesinde ülkemiz bu alanda hızla gelişmeye devam ediyor. Özellikle Yurtdışından gelen hastalarımız buraya 'Türkiye’de bu işi çok iyi yapıyorlar' diye geliyor ve gelmişken de Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini yaşıyor. " dedi.

Ülkemizin sağlık turizmi açısından çok iyi yerde olduğununun altını çizen Akçakuş; "Sağlık sektöründe çok güzel bir yerdeyiz. Dünyada kullanılan bütün teknolojiler ülkemizde de fazlasıyla mevcut.  Dünyada bugün çıkan bir ürün yarın da bizim elimize ulaşmış oluyor. Öncelikle ülkemizdeki poliklinikler arası olan rekabet de teknolojiyi yakından takip etmemizi sağlıyor. Biz Mersin'de çalışanlarımıza ve hizmet verdiğimiz değerli insanımıza kaliteli, her alan için eğitim gerekliliğine inanan, her ortamda saygı duyan, mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanan, sürekli iyileşmeyi ilke edinen, memnuniyeti hedef kılan, ekip ruhunu taşıyan karşılıklı sevgi, saygı ve işbirliği içindeki yönetim anlayışımız ile güler yüzlü hizmet sunmaktayız. Her geçen gün daha iyiye gitmeye devam ediyoruz. Ülkemizin sağlık konusundaki hızlı ilerleyişi bizlerinde daha hızlı büyümesine yol açıyor. Ve inanıyorum ki Mersin sağlık turizmde ülkemizin çakıl taşlarından biri olacak" açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni dizi yeni imaj
Yeni dizi yeni imaj
Oyuna bebek arası
Oyuna bebek arası