Advert
Advert

İşte Turkiye'nin yeni moda kraliçesi

Moda sektörünün Türkiye'deki parlayan yıldızı, tasarımlarıyla birlikte çok özel pozlar da veren ünlü modacı Özlem Tania Gedik altinpalmiye.com'a samimi açıklamalarda bulundu.

İşte Turkiye'nin yeni moda kraliçesi
İşte Turkiye'nin yeni moda kraliçesi admin

 

Genç modacı ve tasarımcı Özlem Tania Gedik kendisi ve sektörü hakkında bilinmeyenleri açıkladı.  Altinpalmiye.com'un kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş ile bir araya gelen Gedik çok özel açıklamalarda bulundu.

Kendisi hakkında bilinmeyenleri anlatan genç isim kurucusu olduğu Tantrona Giyim A.Ş hakkında önemli açıklamalarda bulunmayıda ihmal etmedi.

"TÜRKİYE'DE ÜRETİLİP DÜNYAYA GİDİYOR"

Ürünlerinin hepsinin kendi çizimi olduğunun altını çizen Gedik; " Ürünlerin hepsi kendi çizimim şuanda 15 kişilik atölyemde başta İsviçre olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimiz bizzat Türkiye'de üretilip burdan birçok ülkeye gidiyor. Müşterilerimle tek tek özel olarak ilgilenmeye gayret gösteriyorum. Türkiye pazarında hepsiburada.com ve n11.com'da oldukça aktif halde satışlar yapıyoruz. Bunların yanı sıra ABD ve Kiev'de düzenlenen fuarlardan teklif aldım ve yakın zamanda bu fuarlara katılacağız." dedi. 

Geçtiğimiz sene 'En iyi girişimci kadın' ödülünün sahibi olan Özlem Tania Gedik'in koleksiyonlarından bazılarına göz atalım;ÖZLEM TANİA GEDİK KİMDİR?

Özlem Tania Gedik, Bankacılık ve Finans ile Uluslararası Lojistik ve Dış Ticaret konularında akademik eğitim altıktan sonra Londra’ya yerleşmiştir ve IMM ajans bünyesinde model olarak çalışmış ve finans eğitimine devam etmiştir.
Daha sonra Türkiye’ye dönen tasarımcı, Rusça dil sınavlarında birinci olarak Rusya’da bulunan Saratov Üniversitesi’nde burslu olarak eğitim almıştır.


Fransızca’ya olan merakı sebebiyle Montpellier’de bulunan Paul Valery Üniversitesi’nde Fransız Dili okuyan Gedik, Nice, Cannes ve Monte Carlo’da gayrimenkul satışına yönelik ticaret faaliyetlerde bulunmuştur ve eğitimine Pau Üniversitesi’nde devam etmiştir.


2015 yılında Türkiye’ye dönme kararı alan Özlem Tania Gedik, Grafik-Tasarım, Stilistlik ve Modelistlik üzerine sertifika sahibi olup, akademik eğitimine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde devam etmektedir. Kendisi orta derecede Arapça bilmektedir.

Bunlara ek olarak, marka ve patenti kendisine ait olan TANTRONA şirketi ile tekstil ve tasarım üzerine faaliyet göstermektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demet Akalın takipçisine çok sinirlendi!
Demet Akalın takipçisine çok sinirlendi!
Sanat camiasından 'Şişko Nuri’ye vefasızlık
Sanat camiasından 'Şişko Nuri’ye vefasızlık