Advert
Advert

Tuğba Altıntop çocuklarına kavuştu

Manken ve oyuncu Tuğba Altıntop, önceki gün küçük kızı Şevval'le birlikte İstMarina AVM'de görüntülendi. Bayram öncesinde alışverişe çıkan anne-kız, hem kendileri için hem de yakın dostları için alışveriş yaptı.

Tuğba Altıntop çocuklarına kavuştu
Tuğba Altıntop çocuklarına kavuştu admin

Şarkıcı Rafet El Roman'la ayrılığı sonrası çocuklarına hasret kalan Tuğba Altıntop'un bu hasreti sadece yaz dönemlerinde, tatillerde son buluyordu. Artık kızlarının temelli olarak Türkiye'ye dönüş yaptığını belirten Altınop, "Şevval de ablası Suelnur da artık temelli olarak Türkiye'ye yanıma geldiler. Eskisi gibi yaz aylarında değil artık sürekli olarak beraberiz. Artık o geçmişteki günleri hatırlamıyorum bile. Kızlarıma, evlatlarıma kavuşunca her şeyi unuttum" açıklamasında bulundu.

Çalışmaya devam ettiğini dile getiren Altıntop, İstanbul dışında sürekli sunuculuk ve sahne teklifleri geldiğini ve bunları değerlendirdiğini söyledi.

Şehir dışı işlerinde dahi kızlarını yanından ayırmadığını vurgulayan Tuğba Altıntop, "Her anımız beraber geçiyor. Onlarsız geçen yılların açısını çıkartıyoruz. Sürekli kızlarımla beraber vakit geçirmekten, onlarla beraber eğlenmekten inanılmaz keyif alıyorum ve mutlu oluyorum" dedi.

Şevval'in, annesi Tuğba Altıntop'un boyuna gelmesi dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Tuğba Altıntop'u kızı ile görenler, ikiliyi anne-kızdan çok iki yakın arkadaşa benzettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yonca Evcimik sosyal medyayı salladı
Yonca Evcimik sosyal medyayı salladı
Kendall Jenner banyodan paylaştı
Kendall Jenner banyodan paylaştı