Advert
Advert

Survivor'da eleme adayları belli oldu!

Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, eleme adayları

Survivor'da eleme adayları belli oldu!
Survivor'da eleme adayları belli oldu! admin

Survivor son bölümü dokunulmazlık oyunu ile nefesleri kesti. Dokunulmazlık oyunu sonrasından ada konseyinde kimler eleme adayı çıktı belli oldu.

Survivor’da dokunulmazlık oyununda kaybeden takımdan kimler eleme adayı çıktı belli oldu. Survivor'da cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazanmış, Mustafa Kemal ve Turabi eleme adayı olmuştu. Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda da takımlar potaya çıkmamak için var güçleriyle mücadele etti. Dominik’te dokunulmazlık oyununda gönüllüler oyuna hızlı başladı fakat ünlüler bir anda atağa kalkarak farkı kapattı.Fakat, gönüllüler takımı ünlüler takımını yendi. Dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı 10-5 kazandı. Ünlüler ada konseyinde eleme adaylarını belirledi. İşte Survivor 2018 eleme adayları…

SURVİVOR SON BÖLÜM ELEME ADAYI: Merve Aydın

Ada konseyinde yapılan oylamada en çok ismi çıkan isim Merve oldu. Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımında daha önceden Turabi ve Mustafa Kemal aday olmuştu. Böylece, Survivor haftanın eleme adayları Merve Aydın, Turabi ve Mustafa Kemal oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alessandra Ambrosio'nun Malibu keyfi
Alessandra Ambrosio'nun Malibu keyfi
Reyhan Karaca'dan Berru Tural'a destek
Reyhan Karaca'dan Berru Tural'a destek