Advert
Advert

Mersin Hacıbaba Et Restaurant'ında Ramazan yoğun geçiyor

Hacıbaba Et Lokantaları Kurucusu Zeki Ceylan, Ramazan Ayı'nda son günlere doğru yaklaşılırken önemli açıklamalarda bulundu.

Mersin Hacıbaba Et Restaurant'ında Ramazan yoğun geçiyor
Mersin Hacıbaba Et Restaurant'ında Ramazan yoğun geçiyor admin

Ünlü İşadamı yaptığı devam eden Ramazan ayı ile alakalı açıklama yaptı.

Ceylan, "Ramazan demek kenetlenmek ve sevgi, saygı demektir. Ramazan yüce rabbimizin takdiri ile varlıklı olanında yoksul olanında aynı duyguları yaşaması demektir. Yüce rabbime şükürler olsun ki İslam alemi yeni bir ramazan ayında daha berekete, birlik beraberliğe ve huzura ulaştı. Son günlerine yaklaştığımız Ramazan'ı Şerif'in tüm İslam âlemi için bereket, barış, huzur ve manevi kazançlara vesile olmasını temenni ediyor, Ülkemizin vatandaşlarının ve tüm İslam âleminin mübarek Ramazan ayını gönülden kutluyorum'' dedi.

 

Ceylan ayrıca Mersin'de 3 şube ile faaliyet gösterdikleri Hacıbaba Et Lokantaları hakkında da; “ Hacıbaba Et Lokantaları olarak Mersin'e ramazan ayında da hizmet etmeye devam ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu Ramazan'da oldukça yoğun geçiyor. Bizler bir Ramazan ayına daha ulaşmanın sevinci ve huzuru içersindeyiz. Bir İşadamı olarak işimizin başında ülkemize en iyi şekilde hizmet vermeye insanımızı mutlu etmeye devam ediyoruz. Bu yılda Hacıbaba Et Lokantaları olarak son derece bereketli bir Ramazan ayı geçiriyoruz." açıklamasında bulundu.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alessandra Ambrosio'nun Malibu keyfi
Alessandra Ambrosio'nun Malibu keyfi
Reyhan Karaca'dan Berru Tural'a destek
Reyhan Karaca'dan Berru Tural'a destek