Advert
Advert

Ivana Sert’ten Peker Açıkalın’a karşı şok hareket

Modacı Ivana Sert, kendisine “motor” diyen oyuncu Peker Açıkalın hakkında koruma kararı aldırdı.

Ivana Sert’ten Peker Açıkalın’a karşı şok hareket
Ivana Sert’ten Peker Açıkalın’a karşı şok hareket admin

İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Ivana Sert, Açıkalın'ın katıldığı bir programda kendisi hakkında hakaret içeren sözler söylediğini vurguladı. Mahkeme, Açıkalın'ın Sert'e karşı, “Şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmaması” kararı verdi. Ivana Sert ile ilgili yorumlarını tekrarlaması halinde Açıkalın'a zorlama hapis uygulanacak.

KATILDIĞI PROGRAMDA SÖYLEMİŞTİ

Peker Açıkalın oynadığı bir sinema filminin tanıtımı için katıldığı programda başrolü paylaştığı modacı Ivana Sert ile ilgili “Motor” ifadesini kullanmıştı. Açıkalın programda sunucunun “Ivana Sert de bizimle olacaktı. Nerede acaba?” sorusuna “O zaman soyadını yumuşak olarak değiştirebiliriz” yanıtını vermişti. Aynı programda Açıkalın yine sunucunun Ivana Sert'e “Moda ikonu” sözlerinden sonra “Motor” dediği duyulmuştu.

TDK'LI SAVUNMA

Ivana Sert bu sözler üzerine dava açacağını açıklamıştı. Peker Açıkalın ise Ivana Sert'in kendisine “abim, hocam, ustam” dediğini söyleyerek “Motor, TDK’da ‘aktif, çalışkan' anlamına geliyor” açıklamasını yapmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Keremcem'den dizi sürprizi
Keremcem'den dizi sürprizi
Taramalı gelin Gigi Hadid
Taramalı gelin Gigi Hadid