Advert
Advert

Murat Başoğlu'ndan 8 ay sonra ilk paylaşım geldi!

Öz yeğeniyle skandal ilişkisi ortaya çıkan Murat Başoğlu sosyal medya hesabından 8 ay sonra ilk paylaşımını yaptı.

Murat Başoğlu'ndan 8 ay sonra ilk paylaşım geldi!
Murat Başoğlu'ndan 8 ay sonra ilk paylaşım geldi! admin

Geride bıraktığımız yaz, Murat Başoğlu’nun teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile samimi görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bodrum’da teknede uygunsuz halde görüntülenen Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu skandalında sular durulmuyor. Murat Başoğlu’nun eşi Hande Bermek; "Bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum" açıklaması yapmıştı. Ancak sunucu Murat Başoğlu, bu çirkin gelişmelerin ardından evini boşaltmış ve 14 yıllık eşi Hande Bermek'ten 11 Eylül’de anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Skandal sonrası, tam 8 ay sonra Murat Başoğlu sosyal medya hesabından ilk kez paylaşım yaptı. İşte gelen o tepkiler…

Sunucu Murat Başoğlu üzerinde 'Işık sarsın sizi' yazan, melek kanatlarının olduğu panonun önünde çekindiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Murat Başoğlu'nun paylaşımı Ebru Polat'ı kızdırdı. Şarkıcı Ebru Polat, "Allah kahretsin bir de benim şarkı sözümü kullanmış mesajında... Lanet olsun!" yorumunda bulundu. Sunucu Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın geçen yaz basına yansıyan görüntülerinden sonra Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlatmış ve 'hayasızca hareketler' iddiasıyla dava açılmıştı. Bodrum 4. Asliye Ceza Mahkemesi'nde yapılan yargılama neticesinde sanıklar 9 Mart'ta beraat etmişti.

Ancak Bodrum Cumhuriyet Savcısı, 'usule ve yasaya aykırı' olarak değerlendirdiği beraat kararına itiraz ederek kararın bozulması ve sanıkların cezalandırılması istemiyle temyize başvurmuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ara Güler hayatını kaybetti
Ara Güler hayatını kaybetti
Demet Akalın ve Aslızen barıştı
Demet Akalın ve Aslızen barıştı