Advert
Advert

Aslı Enver'den ayrılık sonrası ilk paylaşım

Murat Boz ile yolları ayrılan oyuncu Aslı Enver ayrılık sonrası ilk kez sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bir aydır Instagram hesabından paylaşımda bulunmayan Aslı Enver 'den yeni fotoğraf geldi.

Aslı Enver'den ayrılık sonrası ilk paylaşım
Aslı Enver'den ayrılık sonrası ilk paylaşım admin

Aslı Enver ve Murat Boz'un 2.5 yıllık ilişkileri sona erdi. 2016 yılından beri birlikte olan ikilinin ayrılık kararı hayranlarını da şoke etti. Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan ikiliden Aslı Enver, ayrılık kararının ardından birlikte oturdukları evden taşındı. Ayrılık sebebinin Aslı Enver'in, ünlü şarkıcıyı kıskançlıkları ile bunaltması olduğu iddia edilmişti. Murat Boz, "Ayrılıkla ilgili haberler doğru. Bununla ilgili ilk ve son defa konuşacağım. Aslı benim için çok ama çok değerli bir insan. Çok şey söyleniyor. Bunlar iki kişi arasında olan özel şeyler. Böyle olması gerekiyormuş, böyle oldu" ifadelerini kullandı. İkiliden ilk olarak Murat Boz sessizliğini bozarken Aslı Enver de ilk kez paylaşım yaptı

Annesiyle birlikte yer aldığı bu fotoğrafı yayınlayan Aslı Enver, "Bayram çocuğu annem içindeki bayram coşkusu hiç eksik olmasın. Seni seviyorum! İyi ki doğdun" mesajını da paylaştı.
Ayrılık haberinden sonra Murat Boz da ilk paylaşımını annesiyle birlikte olduğu bu kareyi yayınlayarak yapmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ara Güler hayatını kaybetti
Ara Güler hayatını kaybetti
Demet Akalın ve Aslızen barıştı
Demet Akalın ve Aslızen barıştı