Advert
Advert

Green Salads Büyümeye Devam Ediyor

2008 yılında kurulan Yeme içme sektörüne farklı bir konsept getiren Green Salads kendine has anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Green Salads Büyümeye Devam Ediyor
Green Salads Büyümeye Devam Ediyor admin

 İlk olarak 2008 yılında ilk şubesini açan Green Salads kalite ve gıda güvenliğinden ödün vermeden sağlıklı, lezzetli, ve gıda standartlarına uygun mamuller üretmek ve sunmayı temel kalite anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor.

30'a yakın şubesi ile büyümeye devam eden Green Salads Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Gedik; “Kendi sektörümüzde özgün bir konseptle yola çıktık anlayışı ile her geçen gün daha da büyüyoruz" dedi.

Yeni yatırımlardan bahseden Gedik; “2018 yılı için belirlediğimiz en önemli hedefimiz franchise yapımızı büyütmeyi hedefliyoruz. Amacımız özgün konseptimizi Türkiye’nin her yerine ulaşmak. Bu yıl içinde Türkiye’nin farklı şehirlerinde  yeni restoranlar açmayı hedefliyoruz." açıklamasında bulundu.

Özgün konseptlerini sık sık vurgulayan Gedik; "Yeme-içme sektöründe fark yarattık. Farklı lezzetlerimiz ve konseptimizle yeme-içme sektörüne yepyeni bir soluk getirdik diyebilirim. Müşteriye saygılı, her kademede çalışanın yönetime katıldığı, sürekli ve yaygın eğitimin benimsendiği, eğitimli ve bilinçli personelle çalışmak temel prensiplerimiz arasında yer alıyor. Özgün anlayışımız ve farklı lezzetlerimiz sayesinde, müşterilerimizi kendilerini rahat ve keyifli bir restoran atmosferinde, uygun fiyatlarla ağırlıyoruz." dedi.

BULUŞ VE KALİTE ÖDÜLÜ
Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Altın Marka Ödülleri'nde Green Salads Yılın Buluşu ve Kalite Ödülü'nü almıştı.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buray'dan 'Kehanet'
Buray'dan 'Kehanet'
Emina'yı konuşmaları yasak!
Emina'yı konuşmaları yasak!