Advert
Advert

Ünlü Diş Hekimi Zogun: Sağlık turizminde çok iyi durumdayız

25 yılı aşkın süredir diş hekimliği yapan ünlü Diş Hekim Uzmanı Arzu Yalnız Zogun, 18 yıldır Nişantaşı’ndaki kurucusu olduğu Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’nde hizmet veriyor. Zogun sağlık turizmi ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ünlü Diş Hekimi Zogun: Sağlık turizminde çok iyi durumdayız
Ünlü Diş Hekimi Zogun: Sağlık turizminde çok iyi durumdayız admin

Ünlü Uzman Zogun, 18 yıldır Nişantaşı’nda diş sağlığı ve estetiği alanında yerli ve yabancı hastalarına uluslararası standartlarda hizmet sağlıyor. 

Sağlık turizmine oldukça önem veren Zogun, 'Dışarıdan profesyonel eğitim hizmetleri alıp aynı zamanda dışarıya da eğitim hizmetleri vermeye başladık. Sağlık turizmi denilince insanların aklında “Hem gidelim ucuz tedavi olalım hem de oraları gezelim” mantığı var. Ben sağlık turizminin algısının değiştirilmesinden yanayım. Yurtdışı hastaları buraya “Türkiye’de bu işi çok iyi yapıyorlar” diye gelmeli ve gelmişken de Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini yaşasınlar istiyorum ve bu konuda ciddi çalışmalar yapıyorum." dedi.

Ülkemizin sağlık turizmi açısından çok iyi yerde olduğunu savunan Ünlü Diş Hekimi; "Sağlık konusunda çok güzel bir durumdayız. Dünyadaki bütün teknolojiler ülkemizde de fazlasıyla mevcut. Dünya ile aynı hızda teknolojiye sahip olabiliyoruz. Dünyada bugün çıkan bir ürün yarın bizim elimize de ulaşmış oluyor. Açıkçası poliklinikler arası olan rekabet de teknolojiyi yakından takip etmemizi sağlıyor. Ülkemizin bu gibi durumlarını ben her zaman fırsat olarak değerlendirdim. 23 yıldır diş hekimliği yapıyorum, 17 yıldır kendi yerimde hekimlik yapıyorum ve çok kriz gördüm ve her krizi fırsata çevirmeyi bildim. Benim insanlara önerim morallerini bozmadan çok çalışarak bugünlerin üstesinden gelsinler. Ve kriz diye düşünülen dönemleri fırsata çevirmenin daha doğru olduğuna inanıyorum ve bana sorarsınız şu anda çok iyi durumdayız. Çünkü her şey belki de olması gereken noktada. İnsanların ayakları yere basar durumda, dünya bazında bakarsak sağlık konusunda iyi bir noktadayız ve birçok ülkeye göre fiyatlandırmalarımız daha iyi." açıklamasında bulundu.

Ünlü diş hekimi Arzu Yalnız Zogun, ülkemizin Diş alanında en ünlü hekimleri arasında yer alıyor. Zogun ayrıca 2016'da Mersin'de düzenlenen 'Altın Palmiye Ödülleri' töreninde, Yılın Girişimci İş Kadını Ödülü'ne layık görülmüştü.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hamilelik yolunda
Hamilelik yolunda
Ünlü oyuncu Türkoğlu trafik kazası geçirdi
Ünlü oyuncu Türkoğlu trafik kazası geçirdi