Advert
Advert

"Türkiye ekonomisi büyümeye devam edecek"

Türkiye'nin akaryakıt sektöründe öncü firmalarının başında gelen Hakim Petrol Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hakim Mehmet İpkıran Yönetim Kurulu Başkanımız Nedim Delibaş'a ülke ekonomisine yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Ipkıran'ın o çok özel açıklamaları...

admin

 

50 yılı aşkın süredir Mersin'de ticari faaliyetlerini devam eden Hakim Petrol Şirketler Grubu aile şirketi ülkemizin akaryakıt alanında en öncü firmalarının başında geliyor. Ağırlıklı olarak enerji ve lojistik sektörü üzerine ülkemize hizmet veren şirketin kurucusu Hakim Mehmet İpkıran, ülke ekonomisine yönelik özel açıklamalarda bulundu.

Ülke gündemini yakından takip ettiklerini belirten Hakim Ipkıran; "İleriye dönük olarak ülke ekonomisine baktığımızda Türkiye ekonomisi büyümeye devam edecek" dedi.

"15 TEMMUZ HIZLI ATLATILDI"

İpkıran ülke ekonomosi ile alakalı olarak "15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ülke ekonomik olarak ciddi şekilde bir durgunluk ve duraksama yaşadı ancak bunun etkisi kısa sürdü. Bizde sektörümüz gereği ülke gündemini yakından takip ediyoruz. Şöyle bir baktığımda 2017 yılı, 2016'da yaşanan olumsuzlukların tamamen geride bırakıldığı bir yıl oldu." dedi.

"MERSİN ÇOK YÖNLÜ EKONOMİYE SAHİP BİR ŞEHİR"

"Biz Mersin merkezli bir fırmayız genel olarak baktığımda Mersin çok yönlü ekonomik yapısı sayesinde ekonomideki dalgalanmalardan oldukça az etkileniyor. Tarım, sanayi ve ihraacat alanında oldukça fazla alternatif bir alana sahibiz. Mersin’de Türkiye’nin ikinci büyük serbest bölgesi var. Liman ekonomiye oldukça geniş bir hareket alanı sağlıyor. Kısacası Mersin farklı ekonomik yapıyla çok şanslı bir şehir. Birçok şehrin sahip olamadığı imkânları var. Biz de bu imkanlardan faydalanıyoruz dolayısıyla ülkemiz adına ekonomi adına olumlu işler yapmış oluyoruz."

 

"CUMHURBAŞKANIMIZIN BU ZORLU SÜREÇTE YANINDA OLMALIYIZ"

"Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Gezi olayları, 17-25 Aralık kumpasları, 15 Temmuz darbe süreci derken çok zorlu süreçlerden geçti. Bu olayların hepsini dimdik şekilde atlattı. Ülke ekonomisine yarar sağlayacak birçok projelerle bizlere olanak sağlıyor. Bizlerde ülkemizin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde vatanımızın kuruluş yıldönümü olan 2023 hedeflerine ulaşması için birlik olmalı ve Erdoğan'ın yanında olmalıyız. "

"DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ"

Afrin harekatını da unutmayan İpkıran "Dünyanın en değerli topraklarında yaşayan bir insan olarak bütün siyasal partilerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, spor kulüplerimiz, vakıflarımız 15 Temmuz'da olduğu gibi, ülke menfaati için bu harekata destek olmalıyız. Biz bütün gönlümüzle devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız. Allah(C.c) oradaki askerlerimizin ayağına taş değdirmesin. Bu operasyon en kısa sürede başarılı bir şekilde son bulacaktır." dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Keremcem'den dizi sürprizi
Keremcem'den dizi sürprizi
Taramalı gelin Gigi Hadid
Taramalı gelin Gigi Hadid