Advert
Advert

"Türkiye-Azerbaycan dostluğu için çalışıyoruz"

BHS Group Yönetim Kurulu Başkanı, Istanbul Azerbaycan Dostluk Derneği Başkan yardımcısı Atakan Taşur, Türk-Azeri dostluğu için çalıştıklarını söyledi.

admin

Bu sene ilk kez Türkiye’de gerçekleşen Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Töreni'nden sonra adından sıkça söz ettiren BHS Group Yönetim Kurulu Başkanı, Istanbul Azerbaycan Dostluk Derneği Başkan yardımcısı Atakan Taşur, "Türk-Azeri dostluğu için çok önemli bir geceye imza atmıştık o geceden sonra daha fazla çalışmaya başladık ve bu çalışmalar neticesinde tecrübeli isimlerle iş birliği içinde olacağız" dedi.

NDM Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş ile bir araya gelen Taşur, Ülkemizin uluslararası alanda büyük organizasyonlarına imza atan Nedim Delibaş ile fikir alışverişinde bulunduklarını ve Türk-Azeri dostluğu için birlikte çalışacaklarını söyledi.

Nedim Delibaş ise konuşmasında Türk-Azeri dostluğu için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını ve Atakan Taşur gibi bir isimle çalışacakları için son derece mutlu olduğunu dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Talat Bulut karşı atağa geçti!
Talat Bulut karşı atağa geçti!
Sabri Sarıoğlu'na yoğun ilgi
Sabri Sarıoğlu'na yoğun ilgi