Advert
Advert

AKY Technology 10 Şubat Dünya Bakliyat Gününü Kutladı

Uluslararası faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen şirketi AKY Technology 15 Şubat Perşembe günü, “10 Şubat Dünya Bakliyat Günü“ne özel bir davet düzenledi.

AKY Technology 10 Şubat Dünya Bakliyat Gününü Kutladı
AKY Technology 10 Şubat Dünya Bakliyat Gününü Kutladı admin

AKY TECHNOLOGY 10 ŞUBAT DÜNYA BAKLİYAT GÜNÜNÜ KUTLADI 

AKY Technology 15 Şubat Perşembe günü, “10 Şubat Dünya Bakliyat Günü“ne özel bir davet düzenledi. Mersin Bakliyat Sektörünün ileri gelenlerini ve Mersin Siyaset Dünyasının önemli isimlerini ağırlayan etkinlikte, bakliyat yemekleri tadımı gerçekleştirilirken; Komedyen Yavuz Seçkin ve Karikatürist Mehmet Duru performans sergiledi. 

Kuru Gıda sektörüne yönelik olarak teknolojiler geliştiren ve üreten AKY Technology, Mersin- Tarsus 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrika alanında, 10 Şubat Bakliyat Günü’nü kutladı. Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Ak Parti Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan, Ak Parti Akdeniz İlçe Teşkilat Başkanı Aydın Eğin ve AK Parti Akdeniz İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Sadettin Eroğlu; MTOSB Başkanı Sabri Tekli; Uluslararası Bakliyat Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Andaç Kolukısa ve Tiryaki Agro Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu etkinlikte bulunan isimler arasında idi. 

Komedyen Yavuz Seçkin’in stand-up show gerçekleştirdiği etkinlikte Mersin Bakliyat Sektörünün Temsilcileri bir araya gelme fırsatı buldu. 10 Şubat Bakliyat Günü’ne özel olarak kutlamada bakliyat yemekleri sunuldu. 

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan AKY Technology İcra Kurulu Başkanı Gökmen Akyürek, “10 Şubat Dünya Bakliyat Günü’nün şehrimizde, ülkemizde ve dünyada ses getirmesi ve baklagillerin üretiminin ve ticaretinin artırılması için üzerimize düşeni yapmak gayretindeyiz. Dünya Bakliyat Günü kutlu olsun.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Talat Bulut karşı atağa geçti!
Talat Bulut karşı atağa geçti!
Sabri Sarıoğlu'na yoğun ilgi
Sabri Sarıoğlu'na yoğun ilgi