Advert
Advert

Düşmana inat 1 gün daha yaşayalım

Afrin’den gelen 11 şehit haberi yürekleri dağladı. Sanatçılar sosyal medya paylaşımlarıyla teröre lanet okurken, Volkan Konak konserinde seyirciye şöyle seslendi: “Morale ihtiyacımız var. Gelin düşmana inat bir gün daha yaşayalım”

Düşmana inat 1 gün daha yaşayalım
Düşmana inat 1 gün daha yaşayalım admin

Volkan Konak, önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahneye çıktı. Konserinin açılışını şu sözlerle yaptı: “Şehitlerimiz var, biraz buruğuz. Sizler de ‘Burada ne işimiz var?’ diye düşünebilirsiniz ama öyle düşünmeyin. Bizim de morale ihtiyacımız var. Gelin düşmana inat, bir gün daha yaşayalım.”

Sibel Can, Türk bayrağı videosu paylaştı. Şehitlerin isimlerini tek tek yazarak, “11 vatanevladı, 11 yiğit... Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyoruz” dedi.  
 
Tuba Ünsal üzüntüsünü şu sözlerle dile getirdi: “Artık hayat bazı evlerde neşeyle akmayacak. Ben asker çocuğuyum. Babam erken yaşta aramızdan ayrıldı. Tüm şehitlerimize cennette huzur diliyorum...” 
 
Çok acı çok yazık
 
Tarkan, şehit askerlerin fotoğrafının altına, “Çok acı, çok yazık. Milletçe başımız sağ olsun. Şehitlerimizin aile ve yakınlarına sabır ve güç diliyorum” diye yazdı. 

afrin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pişti gecesi
Pişti gecesi
Malkoçoğlu’nun zor anları
Malkoçoğlu’nun zor anları