Advert
Advert

STK’lardan AK Parti’ye ziyaret

Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş insanları Dernekleri Federasyonu (DOGUNSİFED) Başkanı Aziz Özkılıç, Gönül Köprüsü Derneği Başkanı Ali Serdar Tuncer ve AY-Der Başkanı Ferzande Lale, Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Başkanı Sadullah Altay, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Ziyarette konuşan İl Başkanı Budak, kendisini bu göreve layık gören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, asla mahcup etmeyeceği belirterek, “Bu kutlu yolda, herkesin desteğine ihtiyacımız var.

STK’lardan AK Parti’ye ziyaret
STK’lardan AK Parti’ye ziyaret admin

Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş insanları Dernekleri Federasyonu (DOGUNSİFED) Başkanı Aziz Özkılıç, Gönül Köprüsü Derneği Başkanı Ali Serdar Tuncer ve AY-Der Başkanı Ferzande Lale, Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Başkanı Sadullah Altay, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan İl Başkanı Budak, kendisini bu göreve layık gören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, asla mahcup etmeyeceği belirterek, “Bu kutlu yolda, herkesin desteğine ihtiyacımız var. AK Parti 16 yıllık iktidarında hayatın her alanında sessiz devrimlere imza attı. Diyarbakır her geçen gün gelişiyor ve değişiyor. AK Parti çatısı altında birlik ve beraberlik içerisinde Diyarbakır’a hizmet edeceğiz. STK’lar, dernekler, sendikalar ve vakıflar halka hizmet edip demokrasimizin gelişmesine katkı sağlıyorlar. İnşallah el birliği ile kadim şehrimiz Diyarbakır’a güzel hizmetlerde bulunacağız. AK Parti ile ülkemiz son 16 yılda nereden nereye geldiği ortada. 2019’da yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır” dedi.

 

stk akp ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Talat Bulut karşı atağa geçti!
Talat Bulut karşı atağa geçti!
Sabri Sarıoğlu'na yoğun ilgi
Sabri Sarıoğlu'na yoğun ilgi