Advert
Advert

Altın Palmiye'nin Marka Sponsoru 'Zer' Oldu

5 yıldır geleneksel olarak düzenlenen Altın Palmiye Ödülleri'nin (Golden Palm Awards) marka sponsoru 'Zer' oldu.

Altın Palmiye'nin Marka Sponsoru 'Zer' Oldu
Altın Palmiye'nin Marka Sponsoru 'Zer' Oldu admin

 

Birçok sektörde faaliyet gösteren Ceylan İnşaat, Müzik, sinema, televizyon ve basın dünyasının en iyilerini bir araya getiren Türkiye Altın Palmiye Ödülleri'nin marka sponsoru oldu. 


Bu yıl 2.kez İstanbul'da gerçekleşecek olan ödül töreni, Swissotel The Bosphorus'ta 7 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak. Altın Palmiye Ödülleri Kurucusu Nedim Delibaş'ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı ödül törenininde 15 Mart - 15 Nisan'da yapılacak olan halk oylaması ile ödüller sahiplerini bulacak.
 

Geleneksel olarak bu yıl 5.si düzenlenen Altın Palmiye Ödülleri'ne marka sponsoru olan Zer Markası'nı bünyesinde bulunduran Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “Bu tarz ödül törenlerini ülkemiz için oldukça faydalı. Emeğin, başarının ve alınterinin karşılığı bu tarz ödül törenleri ile taçlanıyor. Altın Palmiye Ödülleri'ni 4 yıldır takip ediyoruz oldukça başarılı bir organizasyon. Yurt dışı ve yurt içi birçok ünlü ismi bir araya getiren ödül töreninde bizde marka sponsoru olarak destek verme kararı aldık." şeklinde konuştu.

 

 

 

GEÇTİĞİMİZ YILDAN KARELER

GEÇTİĞİMİZ YILIN MEDYA YANSIMALARI

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Talat Bulut karşı atağa geçti!
Talat Bulut karşı atağa geçti!
Sabri Sarıoğlu'na yoğun ilgi
Sabri Sarıoğlu'na yoğun ilgi