Advert
Advert

Doktoru açıkladı: Nuray Hafiftaş...

Geçirdiği kalın bağırsak ameliyatının ardından bir süredir kanser tedavisi gören Türk halk müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş'ın tedavisine devam ediliyor. Hafiftaş'ın dokturu karaciğerinde lezyonların gözlendiğini ve hızlı bir şekilde tedavi sürecine devam ettiklerini ifade etti.

Doktoru açıkladı: Nuray Hafiftaş...
Doktoru açıkladı: Nuray Hafiftaş... admin

Emsey Hospital Onkoloji bölümü doktorlarından Prof. Dr. Hakan Karagöl, sanatçınınsağlık durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, Nuray Hafiftaş’ın son dönemlerde artan ağrışikayetiyle hastaneye başvurduğunu, ilk incelemelerde karaciğerinde lezyonların gözlendiğini ve hızlı bir şekilde tedavi sürecine başladıklarını anlattı.
Karagöl, "Şu anda Nuray Hanım'ın bünyesinin tolere edebileceği şekilde tedavi uyguluyoruz. Nasıl fayda göreceğini ise ara değerlendirmeler sonunda anlayacağız. Yaklaşık iki buçuk, üç ay sonra genel bir değerlendirme yaparak hangi seri tedaviyle devam edeceğimize karar vereceğiz." dedi.


"HAYATIM BİR ANDA TEPE TAKLAK OLDU"
 
Sanatçı Hafiftaş da bu durumu 5 ay boyunca tüm sevenlerinden sakladığını, çok zor bir dönemden geçtiğini belirterek şunları kaydetti:
 
"Hayatım bir anda tepe taklak oldu. Ben normalde çok pozitif bir insanım, içimde yaşattığım bir çocuk var ama bu kez başaramadım. Tedaviye ilk başladığım süreçte çok yoruldum çünkü çok yoğun bir şekilde kemoterapi alıyordum. Ancak buraya adım atar atmaz, doktorumun hastalığım hakkındaki detaylı bilgi paylaşımları beni çok mutlu etti. Buraya büyük bir mutlulukla geliyorum. Aynı zamanda burada aldığım psikolojik destek ile korkularım ve endişelerimi yendim. En kısa zamanda sevenlerimin yanında olmak istiyorum."
 

nuray hafiftaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alişan, ailesi için serveti elinin tersiyle itti
Alişan, ailesi için serveti elinin tersiyle itti
Alessandra Ambrosio'nun Malibu keyfi
Alessandra Ambrosio'nun Malibu keyfi